Forum Number
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Number

İnternetin Bir Numaralı Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KLasik Güzel Sözler

YazarMesaj
By-J
Yönetici
Yönetici
By-J

D.Yeri : : Bursa

KLasik Güzel Sözler Empty
MesajKonu: KLasik Güzel Sözler   KLasik Güzel Sözler Icon_minitime29.02.12 6:55

MutLu son' diye bir şey yoktur !! Bir şeyde " son " Varsa mutLuLuk yoktuR !

Zevkin derinlerine dalış yaptığımızda, elimizde inciden çok çakılla çıkarız.
Honore de Balzac

Hayatta 3 Şey Geri Gelmez. 1. Geçen Zaman 2.Söylenen Söz 3. Ben ;)

Bi Gün bir Kişi Çıkar Karşına Bütün Dünyan Alt Üst Olur, Ne Diyeceğini ne Söyleyeceğini Şaşırırsın Doğru Düzgün Düşünemezsin Bile Bütün Dünyan o Olur Yanındayken Bile Bir Gün Çekip Gidecek diye Korkarsın, ne Öpmeye Kıyabilirsin Ne Bakmaya... Ne Zaman Onu Düşünsen Sol Kaburgan Ağrır Ağlamak İstersin Ağlayamazsın

İskender : Haa Hırsızım Desene, Bende Diyorum Arkadaş Ne iş Yapıyor!

Kusura Bakma Abi Arkadaş, 0.5 Ucu Olupta Vermeyenin Dediği İçin Onunla İlgilenmek Zorunda Kaldım

Mecnun : Baba Ayıptır Ya, Gelmişken İsteyelim Şu Kızı! İskender : Çocuğum Bırak Ya Ben Sana Daha Güzelini Alırım. Mecnun : Baba Bu Kız Çok Güzel İskender : Ulan Ananda Güzeldi Ne Oldu Bak...

Nedenler ile doludur hayat,keşkeler arkadaşlık eder. Gün gelir önemsiz olmuştur sevgiler.Özenle dizilmiş boncuklar dağılmıştır.Ama dağılan boncukları tek tek toplayıp yeniden dizen biri vardır. İşte o kişi sensin. Hayata sımsıkı tutunan ve hiç bırakmayan.

Sevgilin yanındayken değilde altındayken mutluysan ADAM DEĞİLSİN..

Dünyada üç şeyi yapamazsınız; - Saç Tellerinizi Sayamazsınız, - Gözlerinizi Sabunla Yıkayamazsınız, - Diliniz Dışardayken Nefes Alamazsınız. (Şimdi Dilinizi İçeri Sokabilirsiniz ;) )

Ne bir şarkı Ne bir söz Nede bir gösteriş Olayın özü İki kelimelik bir söyleyiş SENİ SEVİYORUM!

Aşk mı (hala aklımda) Gülmek mi (yok bahtımda)Yaşamak mı (kral tahtında) Sevinç mi (ifadesi güzel yanaklarında) Senin gibimi (görmedim hayatımda)Unutmak mı (yok kitabımda)Mutluluk mu (bulamadım dünyada) Ölmek mi (isterim yanlız senin kollarında)

Ya akmasın aşk dolu gözlerden yaş ya olmasın ayrılık denen illet ya da adam gibi sevmeyi öğrensin millet!

KLasik Güzel Sözler
1 sayfadaki 1 sayfası